fbpx
ul. Krasińskiego 10, 71-435 Szczecin
+ 48 91 307 88 87

Kompleksowe sprzątanie w Szczecinie i Woj. Zachodniopomorskim

Bosy Blask jest profesjonalną organizacją dostarczającą usługi sprzątające.

Wieloletnie
doświadczenie

Nasza firma oferuje rozbudowaną gamę usług w zakresie sprzątania. Posiadamy kadrę i sprzęt do profesjonalnego utrzymania czystości w domach, sklepach, lokalach gastronomicznych, biurach, hotelach, zakładach przemysłowych oraz szpitalach. Dodatkowo zajmujemy się utrzymywaniem terenów zewnętrznych i odśnieżaniem.

Na specjalne życzenie klienta podejmujemy się również takich zadań jak: mycie okien metodą alpinistyczną, renowacja kamieni naturalnych czy dezynfekcja zaplecza przed odbiorem służb sanitarnych.

Świadczymy usługi zarówno w ramach stałej współpracy, jak i przy jednorazowych zleceniach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Wszelkie świadczone przez nas usługi wykonywane są na najwyższym poziomie jakości.

Każde zlecenie rozpoczynamy od sporządzenia szczegółowych planów działania opartych o obowiązujące procedury i zasady BHP. Przy każdym zadaniu korzystamy z profesjonalnych urządzeń sprzątających i specjalistycznych środków chemicznych, które gwarantują wykonywanie usług na efektywnym i zadowalającym klienta poziomie. Do pracy angażujemy doświadczony i fachowy personel, który podchodzi profesjonalnie do każdego powierzonego mu zadania.

Nasza wiedza, doświadczenie i umiejętności gwarantują wysoką jakość i rzetelność świadczonych przez nas usług. Zlecona nam praca wykonana jest solidnie, fachowo i na czas. Nasza firma posiada certyfikat TÜV Rheinland Gwarant Czystości i Higieny.

Setki zadowlonych klientów

My działamy – Ty oszczędzasz

Outsourcing szeroko pojętych usług sprzątających stanowi wygodne i oszczędne rozwiązanie dla każdej firmy.

Zlecenie utrzymania czystości firmie zewnętrznej jest optymalnym i oszczędnym rozwiązaniem zarówno dla małych, jak i dużych biznesów. Dzięki temu Twoja firma nie musi zatrudniać dodatkowych pracowników. Nie trzeba się także martwić o zakup odpowiedniego sprzętu czy środków chemicznych.

W przypadku współpracy z naszą firmą, to my zajmujemy się wszystkim, a Ty możesz zająć się sprawami istotnymi z punktu widzenia działalności Twojej firmy. W oparciu o Twoje indywidualne potrzeby, układamy plan działania obejmujący zakres czynności i częstotliwość ich wykonywania. Dzięki temu masz możliwość zamawiania usługi tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Jest to więc wygodne i oszczędne rozwiązanie – my działamy, Ty oszczędzasz.

Nasza firma w liczbach

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy w zakresie oferowanych przez nas usług sprzątania, do każdego zlecenia delegujemy odpowiednią liczbę pracowników. Dzięki temu praca jest zawsze wykonana na czas, a koszty usługi są ograniczone do minimum.

13 lat
na naszym rynku usług
1642
zrealizowanych zleceń
294
zadowlonych klientów

Profesjonalna firma
sprzątająca

Bosy Blask Sp. z o.o. s.k.
ul. Krasińskiego 10
71-435 Szczecin

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 08-00 do 20-00


Napisz do nas